21 листопада

До уваги керівників закладів ресторанного господарства та громадського харчування!

1 вересня 2017 року набула чинності в повному обсязі Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

З метою приведення у відповідність законодавства України до вимог законодавства ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів, забезпечення високого рівня захисту здоров’я людей та інтересів споживачів, а також створення прозорих умов ведення господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних харчових продуктів та зменшення їх ціни Верховною Радою України було прийнято Закон «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Головною відмінністю нової системи від діючої є чітке закріплення відповідальності оператора ринку в рамках своєї діяльності за дотриманням вимог законодавства про безпеку харчових продуктів.

Згідно з новими підходами підлягатиме контролю весь ланцюг виробництва харчового продукту. На законодавчому рівні це закріплено у формі вимог про обов’язкове розроблення та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на принципах ХАССП (лат.НАССР), а також забезпечення належної підготовки з питань застосування постійно діючих процедур, що базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, осіб які є відповідальними за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів.

Невиконання вимог обов’язку щодо впровадження на потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) тягне за собою адміністративну відповідальність з накладанням штрафу на юридичних осіб – у розмірі від тридцяти до сімдесяти п’яти мінімальних заробітних плат та зупинення роботи потужностей.

Державне підприємство «Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»  спільно з Головним управлінням Дердпродспоживслужби України у Волинській області  проводить для керівників (уповноважених осіб) закладів ресторанного господарства семінар на тему «Впровадження на підприємстві системи НАССР. Система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до законодавства України та стандарту ДСТУ ISO 22000:2007»

Запрошуємо керівників закладів ресторанного господарства та громадського харчування або уповноважених осіб взяти участь у цьому семінарі, що відбудеться  28 листопада 2017 року о 10.00 год. за адресою м.Луцьк, вул. Світла, 4.

Просимо робити попередній запис за тел. (0332) 78-36-87, (095) 890 07 91  – участь безкоштовна.


На головнy