15 березня

Система управління ризиками на харчових підприємствах. Це обов’язково???

Відповідно до законодавства України, систему управління ризиками, яка є частиною системи управління безпечністю харчовими продуктами, з вересня 2017 року повинні запровадити всі виробники необроблених продуктів тваринного походження (молокозаводи, ковбасні цехи, бійні тощо).

Для виробників харчових продуктів, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження, це стане обов’язковим у вересні 2018 року.

Для малих потужностей (потужності, які постачають харчові продукти кінцевому споживачу, мають не більше ніж десять осіб робочого персоналу, займають площу не більше ніж 400 кв.м, або потужності, які не постачають харчові продукти кінцевому споживачу та мають не більше ніж п’ять осіб робочого персоналу) — з вересня 2019.

Але, для підприємств, які хочуть бути конкурентоспроможними та виходити на міжнародні ринки запровадження системи управління ризиками обов’язковим стало обов’язковим ще «вчора».

На запитання « Яким чином управління ризиками може допомогти підприємству харчової галузі стати більш успішним та як можна побудувати на підприємстві дієву систему управління ризиками щодо безпечності харчових продуктів?» можна дати наступну коротку відповідь.

Управління ризиками в харчовій безпеці захищає підприємства від непередбачуваних втрат через проблеми, які можуть виникнути під час здійснення звичайних операційних дій, наприклад, таких як обробка харчового продукту, його пакування чи транспортування. Управління ризиками передбачає серед іншого аналіз постачальників та виробничих процесів. Відтак, підприємство має змогу визначити більша надійних партнерів та відсіяти ненадійних, відслідкувати проблемні моменти виробництва харчових продуктів та вчасно їх виправити. В результаті таких дій на харчових підприємствах, виробництво їхніх продуктів, стає максимально передбачуваним та захищеним. Це, в свою чергу, сприяє зростанню довіри до такого підприємства та його продукції. Відповідно, дієва система управління ризиками на підприємстві стає вагомою конкурентною перевагою.

До речі, наявність впровадженої системи управління безпечністю харчових продуктів – це обов’язкова умова участі в тендерних закупівлях, що проводяться Міністерством оборони України та Міністерством освіти і науки України.

За ініціативою керівництва або власника підприємство може впровадити системи управління відповідно до вимог чинних стандартів самостійно або за допомогою кваліфікованих консультантів.

Державне підприємство «Волиньстандартметрологія» є органом із сертифікації систем управління, який призначено на проведення робіт із сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів (на відповідність ДСТУ ISO 22000:2007).

Ми маємо кваліфікований персонал з практичним досвідом роботи (сертифіковані аудитори, які постійно проходять відповідні навчання) та здійснюємо індивідуальний підхід до кожного замовника.

Більш детальну інформацію стосовно розробляння, впровадження та сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів можна отримати у відділенні «Центр підтвердження відповідності продукції» ДП "Волиньстандартметрологія" за адресою:
м. Луцьк, вул. Лідавська,1
тел. (0332) 78-72-54 - Гриценюк Василь Іванович
 - начальник відділення «Центр з підтвердження відповідності продукції» 
тел.(0332) 78-72-55 - Хінцінська Тетяна Миколаївна - аудитор з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів


На головнy