22 лютого

Регіональна дегустаційна комісія рекомендує!

В сучасному світі виробники турбуються за конкурентоспроможність своєї продукції. Розробка якісних та конкурентоспроможних продуктів – мета кожного сучасного виробника, який вибирає для себе найпростіший, результативний та економічно виправданий шлях вирішення даної задачі.

ДП «Волиньстандартметрологія» продовжує надавати консультаційно-методичну допомогу з питань поставлення продукції на виробництво відповідно до ДСТУ 4582-2006 «Система розроблення і поставлення продукції на виробництво. Хліб та хлібобулочні вироби». Було організовано перше у 2017 році засідання обласної дегустаційної комісії, що створена розпорядженням голови облдержадміністрації і яка проводить свої засідання на базі ДП «Волиньстандартметрологія».

На засідання РДК два виробники харчової продукції Філія фермерського господарства «Аміла» пекарня «Хлібний край» (виробництво знаходиться в с. Соловичі Турійського району) та підприємець Лікіних Олена Володимирівна (виробництво знаходиться в смт. Шацьк) представили 8 зразків власної продукції.

Зразки продукції, які були подані на розгляд дегустаційної комісії, попередньо пройшли дослідження в атестованих лабораторіях. Після отримання позитивних результатів випробувань, заявлена продукція проходила дегустацію, тобто органолептичну оцінку членами регіональної дегустаційної комісії.

Філія фермерського господарства «Аміла» пекарня «Хлібний край» представила хлібець «Житній з висівками», хліб житній «Мультизлак», які виробляють згідно з ДСТУ 4583:2006 «Хліб із житнього та суміші житнього і пшеничного борошна. Загальні технічні умови», хліб «Селянський» – згідно з ДСТУ 7517 «Хліб із пшеничного борошна. Загальні технічні умови» і здобу «Турійська» – згідно з ДСТУ 4585:2006 «Вироби хлібобулочні здобні. Загальні технічні умови».

Хлібець житній з висівками виготовляється із борошна пшеничного першого ґатунку та борошна житнього обдирного, з додаванням висівок та іншої сировини на заквасці. Хліб виготовляється за сучасною технологією, що задовольняє вимоги споживачів. Сировина, що використовується для виробництва хліба надходить з документами, що підтверджують якість і безпеку. Для виробництва хліба використовується високоякісне борошно. Висівки - важливий компонент здорового харчування, який використовують в дієтичному харчуванні при різних захворюваннях. Висівки багаті клітковиною, яка допомагає налагодити роботу організму, містять біологічно активні живильні речовини та велику кількість вітамінів, калію та магнію. Також вони містять багато поліненасичених жирних кислот, що впливає на імунітет і формування оболонок клітин, нормалізують обмінні процеси. Даний продукт - відмінні «очищувачі» організму, виводять із організму зайву рідину, токсини, шлаки, важкі метали, при цьому поліпшується робота шлунково-кишкового тракту і печінки, поліпшується склад крові, знижується апетит, знижується рівень цукру в крові. Причому, вони здатні змінити глікемічний індекс практично будь-якого продукту. Пшеничні висівки здатні знизити холестерин на 30%.

Хлібець житній “Мультизлак” виготовляється із борошна першого ґатунку та борошна житнього обдирного, на заквасці. Виробляється формовим трикутної форми. В своєму складі має – пластівці вівсяні, пшеничні, льон, зерна соняшника та кунжуту. Хліб багатий вітамінами, має великий склад мінералів. Зерна льону використовуються в медицині – корисні для схуднення та поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Зерна соняшника багаті мінералами, які корисні для здоров’я судин, завдяки їм холестерин не відкладається на стінках і виводиться з організму. У насінні містяться ненасичені жирні кислоти, які корисні для створення і підтримки нервових зв’язків у головному мозку, для нормалізації травного тракту, для здоров’я судин.

Хліб “Селянський” виготовляється із борошна пшеничного 1 ґатунку, з додаванням іншої сировини опарним методом. Виробляється формовим, прямокутної форми. Хліб дешевий по ціні та доступний для покупця.

Усі передставлені зразки продукції отримали максимальний бал – 5,0 та рекомендовані для подальшого виробництва.

Підприємець Лікіних Олена Володимирівна – в черговий раз представила новий вид продукції – «Круасани» з різноманітними начинками, а саме: згущене молоко, наповнювач молоковмісний з ароматом шоколаду, наповнювач «Пломбір» та фруктовими начинками, які виробляються згідно з ДСТУ 4585:2006 «Вироби хлібобулочні здобні. Загальні технічні умови». Круасани виготовлені із листкового дріжджового тіста і мають форму об’ємного рогалика з загостреними кінцями. Продукція отримала найвищий бал – 5,0 за п’ятибальною системою і рекомендована до виробництва.

Всі представлені види продукції отримали схвальні відгуки від членів обласної дегустаційної (приймальної) комісії та рекомендовані для подальшого виробництва.

Увага! Обласна дегустаційна комісія в черговий раз звертає увагу усіх виробників харчової продукції на обов’язковість дотримання вимог Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, ДСТУ 3946-2000 «Система розроблення і поставлення продукції на виробництво. Продукція харчова. Основні положення», де зазначено, що підставою для поставлення нових видів продукції на виробництво є наявність Акта (протоколу) приймальної регіональної дегустаційної комісії. Відсутність такого Акта (протоколу) є порушенням вимог нормативних документів та чинного законодавства.

Нагадуємо, що засідання комісії відбуваються щомісяця, у кожну третю середу, в ДП«Волиньстандартметрологія» (м. Луцьк, вул. Світла, 4). Телефони для довідок: 78-63-09, 24-03-15, факс 28-15-88

Запрошуємо виробників харчової продукції подавати нові зразки продукції на розгляд регіональної дегустаційної комісії.

На головнy