10 жовтня

Шановні колеги!

10 жовтня, щорічно в Україні, відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології, а 14 жовтня - світова громадськість відзначає Всесвітній день стандартизації, який цьогоріч проходить під девізом: «Стандарти створюють довіру» 

Нині Україна йде нелегким шляхом, спрямованим на створення незалежної, заможної, демократичної, сучасної європейської держави. Важливим завданням сьогодення залишається розробка, гармонізація та впровадження сучасних стандартів, що дозволить посісти нашій державі гідне місце у світовому економічному просторі. 

Від професійної майстерності фахівців в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності значною мірою залежить безпека, якість і конкурентоспроможність вітчизняної продукції та послуг, економічна стабільність держави, її інтеграція у світовий простір, вихід на міжнародні ринки, і, зрештою, вирішення найважливіших соціальних завдань і підвищення рівня життя українських громадян.

Вірю, що високий професіоналізм, багатий досвід, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть нам, шановні колеги, впевнено долати труднощі та проблеми сьогодення й оперативно реагувати на вимоги часу.

Сердечно вітаю усіх працівників державного підприємства «Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», наших партнерів – виробників та підприємців, стандартизаторів та метрологів волинського краю з професійним святом!

Щиро бажаю всім вам злагоди і добробуту, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги, професійного зростання та утвердження високих стандартів життя !

З повагою,
В.о. генерального директора
ДП «Волиньстандартметрологія» Тетяна Єрко


На головнy