22 вересня

В Китаї відбулося 39-е засідання Генеральної асамблеї ISO

З 9 по 14 вересня 2016 року в Пекіні в рамках Тижня ISO проходило 39-е засідання Генеральної асамблеї ISO. Провідні експерти, представники профільних органів влади і підприємств-флагманів світової економіки обговорювали стратегічні питання розвитку та перспективи стандартизації в світі і на регіональних ринках. У програмі заходів відбулися 101-е засідання Ради ISO, вибори президента ISO і нового складу Ради ISO.

Під час засідання обговорювалися питання, пов'язані з участю інституту держави в стандартизації, а також розглядалися теми, стратегічно важливі для процесів у світовій економіці. Особлива увага приділялася галузям IT-технологій, сучасним інструментам у сфері розробки стандартів. Представники країн обговорили найбільш перспективні напрямки, пов'язані з розвитком стандартизації у високотехнологічних сферах економіки.

Одним з важливих моментів зустрічі є вибори Президента і нового складу Ради ISO. За підсумками голосування новим Президентом був обраний Джон Уолтер (Канада). На цій посаді він змінив Чжан Сяогана (Китай), який очолював ISO в період з 2015 по 2017 роки.

Стан стандартизації в тій чи іншій країні багато в чому є показником рівня її технологічності і якості промислового розвитку. Сьогодні найсучаснішими напрямками розвитку стандартизації фахівці вважають інтернет і технології в промисловості: IoT, Big Data, Індустрія 4.0, «розумні» технології міста тощо. Тенденції світової стандартизації - це цільовий індикатор для всіх країн, а спільна робота в стандартизації - це реальний внесок у вироблення принципово нових рішень у світовий технологічний розвиток, так і в розвиток кожної окремої країни.

На головнy