До уваги власників автомобілів-таксі та організацій, що займаються продажем та сервісним обслуговуванням таксометрів автомобільних

Таксометри автомобільні є засобами вимірювальної техніки та, відповідно до чинного законодавства, підлягають повірці.

Повірка таксометрів автомобільних (встановлення  придатності  до застосу­вання на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик) є обов’язковою процедурою, яка проводиться один раз на рік.

Повірку таксометрів автомобільних на території Волинської області здійснює виключно державне підприємство „Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (ДП „Волиньстандартметрологія”).

Повірка проводиться на базі ДП „Волиньстандартметрологія”: м. Луцьк, вул.. Світла, 4.
тел. 78-63-08; 78-63-09.

Проведення повірки також можливе на базі сервісних центрів з обслуговування таксометрів за наявності відповідної угоди з ДП „Волиньстандартметрологія”. Запрошуємо до співпраці усіх суб’єктів господарювання, які займаються  продажем, встановленням та ремонтом таксометрів автомобільних. Відповідно до вимог чинного законодавства  підприємства, організації та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, ремонтом, продажем і прокатом засобів вимірювальної техніки, зобов’язані письмово повідомити про свою діяльність територіальний орган Держспоживстандарту .

Нагадуємо, що використання неповірених таксометрів передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 51 до 510 грн.

На головнy