Випробувальний центр ДП «Волиньстандартметрологія» проводить випробування харчових продуктів, які містять генетично модифіковані організми (ГМО)

Для проведення випробувань харчових продуктів, які містять генетично модифіковані організми (ГМО) або вироблені з їх використанням, ВЦ забезпечений сучасним аналітичним обладнанням: ампліфікатором, що працює в режимі реального часу, ПЛР-боксом та ламінарною шафою з вертикальним потоком повітря, дозаторами варіабельного об’єму, електронними вагами та іншим. Спеціалістами компанії “Синтол” (Москва, Росія), безпосередньо на базі генетично-молекулярної лабораторії проведено навчання фахівців  випробувального центру по визначенню ГМО.

Випробувальний центр пройшов атестацію в державній метрологічній системі України на право проведення робіт з визначення генетично модифікованих організмів (ГМО) – свідоцтво про атестацію №471 від 15.07.2009 року.

Протягом 29-30 липня представниками Національного агентства з акредитації України проведено інспекційний нагляд за діяльністю випробувального центру з метою розширення галузі акредитації на визначення ГМО, що є завершальним етапом створення генетично-молекулярної лабораторії.


На головнy