Затверджені вимоги до меду

Затверджені вимоги до меду

image_print

Наказом  Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2019 р. №330 «Про затвердження Вимог до меду», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 липня 2019 р. за N 725/33696 затверджено Вимоги, які поширюються на маркування меду для забезпечення належної поінформованості споживачів (користувачів) та запобігання підприємницькій практиці, що вводить споживача в оману.

До меду, що маркується словом «мед», придатного для споживання людиною чи як інгредієнта в харчових продуктах заборонено додавати інші харчові інгредієнти, харчові добавки або будь-які інші добавки, ніж мед.

Також цим наказом встановлено, що надання на ринку меду, який введений або буде введений в обіг до 01 січня 2023 року, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності усім чи окремим положенням Вимог, затверджених цим наказом, до закінчення строку його придатності.

Scroll to top

Сторінка знаходиться на стадії модернізації. Телефони для перевірки чинності сертифікату вказані на титульному аркуші бланку сертифікату.