Звертаємо увагу керівників підприємств!

Звертаємо увагу керівників підприємств!

image_print

23 лютого 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України № 1104 від 18.12.2017 р. “Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.
Ця постанова фактично дає можливість вже цього року розпочати систематичні та планові перевірки суб’єктів господарювання, тобто діяльність виробників щодо якості продукції, що виготовляється чи реалізується у повному обсязі. Уже проводяться роботи з підготовки річного плану здійснення заходів державного (ринкового) нагляду на 2018 рік.

Понад 3 роки якість продукції та послуг були практично поза профільним контролем. Тобто, недобросовісні учасники ринку мали підстави цим реально зловживати. Уряд, розуміючи ці проблеми, зняв мораторій на перевірки суб’єктів господарювання. Це означає, що прийшов час недобросовісним суб’єктам господарювання відповідати за недотримання законодавства щодо введення на ринок продукції без підтвердження відповідності чи відсутність системи управління, чи системи ХАССП.

Scroll to top

Сторінка знаходиться на стадії модернізації. Телефони для перевірки чинності сертифікату вказані на титульному аркуші бланку сертифікату.