Увага! Перенесення робочих днів у 2017 році


До уваги керівників волинських підприємств і організацій всіх форм власності!
«Форма заявки на повірку ЗВТ»
«Форма Графіка проведення періодичної повірки ЗВТ»


Увага! ДП "Волиньстандартметрологія" проводить роботи з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).


Увага! Шановні замовники метрологічних послуг!
З метою спрощення взаємодії у питаннях надання послуг з повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки (атестації випробувального обладнання) запущено сервіс електронного подання замовлень безпосередньо з офіційного веб-сайту нашого підприємства (див. розділ «Онлайн заявка»).


Увага!
Повідомляємо, що надана форма Переліку засобів вимірювальної техніки, які  перебувають в експлуатації та підлягають повірці, змінена відповідно до Постанови КМУ від 04.06.2015  № 374  та Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 № 1314 – VII.
Відповідальність за визначення категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, або повірці на добровільних засадах несе підприємство – користувач!


Надаємо консультаційно-методичні послуги з постановки нових видів харчової продукції на виробництво


ДП «Волиньстандартметрологія» пропонує організаціям, установам та приватним особам офіційні копії нормативних документів (НД)


До уваги власників теплолічильників!


До уваги власників автомобілів-таксі та організацій, що займаються продажем та сервісним обслуговуванням таксометрів автомобільних


Випробувальний центр ДП «Волиньстандартметрологія» проводить випробування харчових продуктів, які містять генетично модифіковані організми (ГМО)


Архів новин