В період з серпня по грудень 2019 року ДП "Волиньстандартметрологія" спільно з ДП "УкрНДНЦ" заплановано проведення навчання (перепідготовки) фахівців

В період з серпня по грудень 2019 року ДП “Волиньстандартметрологія” спільно з ДП “УкрНДНЦ” заплановано проведення навчання (перепідготовки) фахівців

image_print

В період з серпня по грудень 2019 року Державним підприємством «Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» спільно з інститутом підготовки фахівців Національного органу стандартизації “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” (ДП «УкрНДНЦ») заплановано проведення навчання (перепідготовки) фахівців на базі ДП «Волиньстандартметрологія» (м. Луцьк, вул. Світла, 4).

Тематика навчання наступна:

  1. Загальні вимоги до проведення аудитів систем управління якістю згідно ДСТУ ISO 19011.
  2. Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР (система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках) у закладах громадського харчування, дошкільних навчальних закладах, тощо.
  3. Основи стандартизації для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти.
  4. Нові вимоги до зерна пшениці, які є обов’язковими з прийняттям та набуттям чинності ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови».
  5. Маркування харчової продукції згідно вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» № 2639-VIII від 06.12.2018 р. (набуття чинності від 06.08.2019 р.).

Вартість навчання залежить від конкретної тематики та терміну проведення (кількості годин). Дати проведення навчання будуть визначені по мірі комплектування груп. За результатами навчання слухачі отримують посвідчення з підвищення кваліфікації Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ».

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0332) 78 63 09. Для участі в семінарі просимо подати заявку на e-mail: yarema@volynstandart.com.ua із зазначенням кількості співробітників підприємства, які бажають взяти участь у навчанні.

 

Scroll to top

Сторінка знаходиться на стадії модернізації. Телефони для перевірки чинності сертифікату вказані на титульному аркуші бланку сертифікату.